Festiwal Piosenki BożonarodzeniowejW trzecim dniu XX edycji Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej, jury konkursu w kategorii szkoły ponadpodstawowe postanowiło przyznać następujące nagrody:

Festiwal Piosenki BożónarodzeniowejW  trzecim dniu XX edycji Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej, jury konkursu w kategorii szkoły podstawowe klasy VII - VIII oraz gimnazja, postanowiło przyznać następujące nagrody:

Festiwal Piosenki BożonarodzeniowejW drugimdniu XX edycji Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej, jury konkursu w kategorii szkoły podstawowe klasy IV - VI, postanowiło przyznać następujące nagrody:

Festiwal Piosenki BożonarodzeniowejW pierwszym dniu XX edycji Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej, jury konkursu w kategorii szkoły podstawowe klasy I- III, postanowiło przyznać następujące nagrody:

Festiwal Piosenki BożonarodzeniowejW pierwszym dniu XX edycji Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej, jury konkursu w kategorii przedszkola, postanowiło przyznać następujące nagrody:

Logo festiwaluPoniżej zamieszczamy zasady regulaminowe XX Szczecińskiego Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej.

Koncert finałowyW  piątek 5 stycznia 2018 roku w Domu Kultury "Słowianin" odbył się koncert finałowy XIX Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 35 im. Jana Pawła II oraz parafię p.w. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie. W koncercie wystąpili laureaci wszystkich kategorii wiekowych uczestniczący w przeglądzie, od przedszkolaków po uczniów szkół ponadgimnazjalnych, soliści i zespoły wokalno – muzyczne.

LaureaciLista laureatów XIX Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej, którzy wykonają swoje utwory podczas koncertu galowego w dniu 5 stycznia 2018r., w Domu Kultury ,,Słowianin"