Dni Otwarte7 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 35 odbył się DZIEŃ OTWARTY. O godzinie 17.00 rodzice wraz ze swoimi pociechami odwiedzili naszą szkołę. Przybyłych gości w auli przywitała Dyrekcja Szkoły oraz nauczyciele.

Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii1 marca 2019 dwa zespoły oddziałów gimnazjalnych w SP 35 po raz kolejny wzięły udział w Konkursie Wiedzy O Wielkiej Brytanii. Zespoły reprezentowane były przez:

Warsztaty z Moniką Pyrek22 stycznia klasy 1A,  2C oraz 3E wzięły udział w niezwykłym sportowym wydarzeniu, jakim były warsztaty skoku o tyczce  -  Monika Pyrek Camp w Netto Arenie.
Podczas tych warsztatów dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały podstawowe elementy treningu tyczkarskiego oraz mogły zaliczyć, uzyskać pierwsze  wysokości w życiu!

Polska i jej sąsiedzi14.12 2018 r. w grupach zerowych odbyły się kolejne warsztaty patriotyczne, których tematem była "Polska i jej sąsiedzi". Dzieci poznały państwa sąsiadujące z Polską oraz kolorowały ich flagi. Na zakończenie odbył się konkurs plastyczny i wręczenie drobnych upominków.

Polska i jej sąsiedzi

Wizyta City Basket Berlin w naszej szkole4 stycznia w naszej szkole gościliśmy w naszej szkole zespół koszykówki dziewcząt z klubu City Basket Berlin. Nasze dziewczęta z klasy 6e oraz 5f prowadzone przez Annę Koszal oraz Justynę Szewczyk rozegrały z przeciwniczkami z Niemiec dwa spotkania sparingowe.

Zosia Pietrasik najlepsza w PolsceZosia Pietrasik – uczennica VIII klasy Szkoły Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie została laureatką I miejsca i zdobyła główną nagrodę w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu na pracę pisemną w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych, który został zorganizowany przez Narodowy Bank Polski w Warszawie pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

sms kartkaNasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Idą święta, nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj”, pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.

5 grudnia 2018 M. Dzień Wolontariusza PLAKATYZ okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza uczniowie wykonali plakaty przedstawiające ich wyobrażenia związane z wolontariatem. Na każdym z plakatów był zawarty piękny i wartościowy przekaz. Za wszystkie z nich bardzo dziękujemy.