Lekcja świątecznaW naszej szkole uczniowie przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia także na lekcjach.
Aby rozświetlić grudniowe dni wykonywali na lekcjach zajęć technicznych gwiazdy z papierowych torebek śniadaniowych. Wycinali szablony pod kierunkiem nauczyciela, ale byli też tacy, którzy wykazali się pomysłowością i fantazją, wymyślając własne wzory. Własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne cieszyły o wiele bardziej niż te gotowe kupione w sklepie.

 

Lekcja świątecznaUczniowie koła komputerowego z klas IV-V także aktywnie zaangażowali się w przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Aby poczuć atmosferę świąt stworzyli i zaprogramowali w programie Scratch multimedialne kartki świąteczne. A oto kartki z życzeniami dla wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły.

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej kartek na stronie: https://scratch.mit.edu/studios/4563625/