Przedszkolaki25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, jednakże nasze przedszkolaki świętował 24.11. Były zabawy i wizyta Misia, który każdego przytulił i przybył " piatkę". Nasze Żyrafki były bardzo szczęśliwe z tej wizyty.

 

Andrzejki
30 listopada obchodziliśmy Andrzejki. Były zabawy i wróżby andrzejkowe. Sprawdziliśmy co nas czeka w przeszłości i wypowiadaliśmy w  myślach życzenia, które mamy nadzieję,że się spełnią.

Dzień postaci z bajek.
5 listopada odwiedziła grupę Żyraf Myszka Miki. Byliśmy bardzo zdumieni, cóż to za wizyta i z  jakiej okazji. Dowiedzieliśmy się iż to Dzień Postaci z bajek, dlatego taka niespodzianka. Czekały na nas różne quizy i zabawy. Dzień ten zostanie niezapomniany dla naszych przedszkolaków.

Dogoterapia.
16 listopada grupę Żyraf odwiedzili niesamowicie goście. Były to dwa labradorki ze swoją Panią. Pokazały nam jak się należy zajmować nimi i jak o nie dbać. Dowiedzieliśmy się, że posiadanie psiaka to duża odpowiedzialność. Każdy z nas mógł pogłaskać, wyczesac i przywitać się z pieskami. W podziękowaniu za wizytę, daliśmy im ogrom smakołyków.

Mikołajki.
6 grudnia były obchodzone Mikołajki. W tym dniu odwiedził nasze Żyrafki Mikołaj, który stwierdził, że dzieci były grzeczne i dlatego nas odwiedził. Dla każdego miał drobny upominek. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Były także zabawy mikołajkowe.