Spotkanie ze Strażą MiejskąDnia 3.01. 2018 r.  gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicieli Straży Miejskiej. W spotkaniu wzięły udział dzieci klas 0. Celem zajęć było wypracowanie bezpiecznych zasad w trakcie zabaw zimowych. Panie ze straży miejskiej wspólnie z dziećmi omawiały zakres podstawowych zachowań dotyczących: nie wchodzenia na zamarznięte tafle lodowe, bezpiecznych zjazdów na sankach, rzucania śniegowymi kulami, uczestnictwa w kuligach i zaczepiania sanek do pojazdów mechanicznych. Dzieci aktywnie brały udział w zajęciach, zadawały wiele pytań oraz udzielały odpowiedzi na zadawane pytania. Na koniec zajęć dzieci otrzymały pieczątki za aktywny udział oraz kolorowani o tematyce zimowej.

Spotkanie ze Strażą Miejską