lsciakiMiałyśmy przyjemność zaprosić uczniów ze szkół podstawowych do III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Liściaki-Cudaki”. Dostarczono wiele ciekawych i barwnych prac. Jury miało niełatwe zadanie i starało się bardzo wnikliwie oraz rzetelnie ocenić prace biorąc pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania pracy i jej zgodność z tematyką.

Prace oceniono w dwóch kategoriach wiekowych, z podziałem na klasy I-II i III-IV. Spośród nadesłanych prac Jury wybrało łącznie 6 prac zwycięskich oraz wyróżniło 7 prac. Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy. Osoby wyróżnione: drobne upominki i dyplomy.  Nagrody będą dostarczone osobiście przez jednego z wychowawców, bądź przesłane przesyłką pocztową nie później niż do 14.12.2018r. Zwycięskie prace można oglądać na tablicy wystawionej w holu naszej szkoły. Poniżej przedstawiamy listę osób nagrodzonych i wyróżnionych.

W kategorii klas I – II nagrody otrzymują:
I miejsce Magdalena Wojciechowicz kl. IIb,  SP Towarzystwa Salezjańskiego
II miejsce:  Marcel Zwierzchowski kl. IIc,  SP nr 35
III miejsce: Mikołaj Janta- Lipiński, kl. Ib, SP nr 35

Wyróżnienia:  
Jakub Słonina kl. II,  SP nr 10
Ewa Klowan kl. II, SP nr 10
Gabryiel Karniowski kl. IIa, SP nr 28

W kategorii klas III – IV nagrody otrzymują:
I miejsce:  Piotr Bigus kl. IVa, SP Towarzystwa Salezjańskiego
II miejsce: Olimpia Kozłowska kl. III, SP Specjalna
III miejsce: Lena Strachowa kl. III, SP nr 44

Wyróżnienia:
Filip Stefański kl IVi, SP nr 35
Nadia Michalska kl IVa, SP Towarzystwa Selezjańskiego
Dawid Ciereszko kl IIIc, SP nr 11
Adam Ludwicki kl IVa, SP 68

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM
Organizatorzy: wychowawcy w świetlicy szkolnej SP nr 35

lisciaki 1 lisciaki 2