Dni Otwarte7 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 35 odbył się DZIEŃ OTWARTY. O godzinie 17.00 rodzice wraz ze swoimi pociechami odwiedzili naszą szkołę. Przybyłych gości w auli przywitała Dyrekcja Szkoły oraz nauczyciele.

 

Rodzice mieli możliwość uzyskania informacji dotyczących kwestii merytorycznych związanych z organizacją klas pierwszych i zerówek oraz pobytem dziecka w placówce. Zebrani goście obejrzeli również prezentacje  multimedialne przedstawiające migawki „ Z życia szkoły”.

Uczniowie z klas sportowych wraz z trenerami p. A. Chmielecką i M. Grzymkowską przygotowali specjalny pokaz gimnastyczny, uświetniający ten szczególny dzień. Zaprezentował się również zespół instrumentalno - wokalny „ Octavin”, grający na flażoletach,  którego opiekunem jest p. Monika Jakubcewicz. Przyszli uczniowie mogli zwiedzić szkołę: świetlicę, bibliotekę, szatnie uczniowskie, sale lekcyjne i pracownię komputerową, stołówkę, w której czekała na każdego słodka niespodzianka.


Każdy przedszkolak mógł przekonać się jak to jest być uczniem naszej szkoły. Na każdego czekało wiele atrakcji: łamigłówki matematyczne, tory przeszkód, zajęcia plastyczne, malowanie buziek. W każdej klasie do dyspozycji dzieci była tablica multimedialna, na której wykonywali wcale niełatwe zadania. W trakcie pobytu w szkole rodzice mieli możliwość rozmowy z panią pedagog, psycholog oraz logopedą szkolnym oraz z zaproszonymi specjalistami z PPP. Wyczerpujących informacji na temat organizacji zajęć udzielali również nauczyciele.
W tym dniu, w naszej szkole było bardzo kolorowo, gwarno i wesoło. Czas upłynął w miłej atmosferze. Kandydaci na uczniów świetnie się bawili. Dzień Otwarty był doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną. Przybliżył gościom zasady funkcjonowania naszej szkoły oraz pokazał, że jest to miejsce, gdzie można rozwijać wszechstronne zainteresowania, realizować pasje, a także zdobywać nowe doświadczenia i poznawać świat.
Dziękujemy Wszystkim za tak liczne przybycie, a przyszłym uczniom mówimy:
Do zobaczenia we wrześniu!