OrlikInformujemy iż w czasie ferii zimowych tj. w dniach 28.01 - 8.02.2019r. kompleks boisk sportowych Orlik przy Szkole Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II otwarty będzie w godziach 9:00 - 20:00.

Informujemy jednocześnie iż w przypadku zalegającego śniegu na płycie boiska do piłki nożnej, boisko to nie będzie udostępniane do użytkowania.

obiadyInformujemy iz sprzedaż obiadów abonamentowych na grudzień 2018r. odbędzie się według następującego harmonogramu:

ObiadyUprzejmie informujemy że ze względu na zakończenie i rozliczenie roku 2018 odpłatność za karnet styczniowy będzie przyjmowana w styczniu. prosimy nie wpłacać pieniędzy za karnet styczniowy w grudniu!!!.

Marcjanna JanickaZ głębokim smutkiem i żalem informujemy, że dnia 6 grudnia 2018r. zmarła Marcjanna Janicka nauczycielka  grup zerowych, wychowawczyni świetlicy, pedagog naszej szkoły, nasza Koleżanka i Przyjaciółka.

Dyrekcja i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 35

obiady

Szkolenie18 października (czwartek) 2018  o godzinie 17.00 odbędzie się szkolenie dla rodziców uczniów klas 8 i klas 3 gimnazjum

Temat: Jak mogę wesprzeć dziecko w wyborze dalszej drogi kształcenia i zwodu.

Szkolenie poprowadzi FUNDACJA TALENT- KARIERA

Wejście główne SP 35; budynek C; korytarz C- parter; sala 2C

Zajęcia pozalekcyjnePoniżej zamieszczamy wykaz zajęć pozalekyjnych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 35 w roku szkolnym 2018/2019

konkursy kuratoryjneZapraszamy do zapoznania się z regulaminem organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.