obiadyInformujemy iz sprzedaż obiadów abonamentowych na kwiecień 2019r. odbędzie się według następującego harmonogramu:

Koszykówka w SP35Informujemy iż nabór do klasy sportowej jest naborem otwartym. O przyjęcie do IV klasy sportowej o profilu koszykówka chłopców i dziewcząt moga ubiegać się kandydaci z obwodu i spoza obwodu szkoły.

SMOK Od stycznia 2019 roku Polski Związek Koszykówki na mocy współpracy z Urzędem Miasta Szczecin kontynuje zajęcia dla najmłodszych adeptów koszykówki pod nazwą Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki ( SMOK ).

obiadyInformujemy iz sprzedaż obiadów abonamentowych na marzec 2019r. odbędzie się według następującego harmonogramu:

Dni otwarte szkołyDyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 7 marca ( czwartek ) 2019r. w godz. 17:00 - 19:00.

OrlikInformujemy iż w czasie ferii zimowych tj. w dniach 28.01 - 8.02.2019r. kompleks boisk sportowych Orlik przy Szkole Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II otwarty będzie w godziach 9:00 - 20:00.

Informujemy jednocześnie iż w przypadku zalegającego śniegu na płycie boiska do piłki nożnej, boisko to nie będzie udostępniane do użytkowania.

obiadyInformujemy iz sprzedaż obiadów abonamentowych na grudzień 2018r. odbędzie się według następującego harmonogramu:

ObiadyUprzejmie informujemy że ze względu na zakończenie i rozliczenie roku 2018 odpłatność za karnet styczniowy będzie przyjmowana w styczniu. prosimy nie wpłacać pieniędzy za karnet styczniowy w grudniu!!!.