Półkolonie zimoweJuż od poniedziałku 15 stycznia rozpoczynaja się półkolonie zimowe w naszej szkole. Poniżej zamieszczamy informacje związane z przebiegiem wydarzenia:

przedszkolakiPonizej zamieszczamy harmonogram przerwy wkakacyjnej we wszystkich szczecińskich przedszkolach publicznych i oddziałach przedszkolnych szkół podstawowych.

Półkolonie zimoweSzkoła Podstawowa nr 35 dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na zajęcia półkolonijne Zima 2018. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły  pod numerem telefonu 91 44 22 465

obiadyInformujemy iz sprzedaż obiadów abonamentowych na styczeń 2018r. odbędzie się według następującego harmonogramu:

Przejsćie dla pieszychUprzejmie informujemy, że w dniach 27 – 29.12.2017 nie zapewniamy dzieciom opieki  na przejściu dla pieszych przy ul. Warcisława.

polkolonieInformujemy iż zgłoszenie dzici na półkolonie zimowe, które odbęda się w naszej skzole w dniach 15 - 24 stycznia 2018r., odbywac sie będzie za pomocą wniosku elektronicznego, który znajduje się pod adresem:

Półkolonie zimoweSzanowni Państwo,
W dniach 15 - 24.01 stycznia 2018r. Szkoła Podstawowa nr 35 im Jana Pawła II w Szczecinie organizuje półkolonie zimowe. Zajęcia będą odbywać się w godzinach od 7.00 do 15.30 a koszt udziału w zajęciach półkolonijnych wynosi 230 zł.

obiadyInformujemy iz sprzedaż obiadów abonamentowych na październik 2017r. odbędzie się według następującego harmonogramu: