Świetlica szkolna klas 3 i 4  wychodząc naprzeciw nowym trendom w sztuce, zainteresowaniom i potrzebom dzieci, przygotowała konkurs na komiks zatytułowany ,, Mój dzień w świetlicy”.

Zatem jeśli:

• czujesz w sobie twórczy potencjał,
  • realizujesz się w rysowaniu,
  • jesteś fanem komiksu,
  • chciałbyś, by Twoja twórczość ujrzała światło dzienne,

weź udział w konkursie!

ZASADY KONKURSU

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie krótkiego komiksu, będącego nawiązaniem do sposobu spędzania czasu w świetlicy.

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów świetlicy klas 3, 4 i 5 zapisanych do świetlicy.
  2. Komiks może być wykonany dowolną techniką, np. rysunek, malarstwo, grafika komputerowa
  3. Praca powinna być jednostronna, wykonana na planszy o formacie nieprzekraczającym 100 x 70cm.
  4. Wszystkie prace konkursowe muszą być na odwrocie podpisane:
    imię i nazwisko autora pracy, klasa .
  5. Jury konkursowe przy ocenie prac kierować się będzie następującymi kryteriami: wartość plastyczna, poprawność językowa dialogów, indywidualny charakter pracy i ogólny wyraz artystyczny, oryginalność własnej interpretacji tematu.
  6. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedną pracę.

CZAS REALIZACJI

Prace należy dostarczyć do świetlicy klas 3 i 4 osobiście do 4 czerwca 2021r.

Na zwycięzców czekają nagrody.