Rozpoczęcie roku szkolnegoPoniżej  zamieszczamy haromonogram uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawwej nr 35 w Szczecinie, które odbędzie się w poniedziałek 2 września 2019r.

 

KLASY PIERWSZE
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE W AULI NASTĘPNIE SPOTKANIE Z WYCHOWAWCĄ
W WYZNACZONYCH SALACH

1a

p. Agnieszka Czarnik

2b

9:00

1b

p. Ewa Młocicka

16b

9:00

1c

p. Magda Milewicz

16b

10:30

1d

p. Joanna Pałys

15b

10:30

1e

p. Magdalena Teska

15b

9:00

1f

p. Paulina Gajewska

2b

10:30

KLASY DRUGIE I TRZECIE
SPOTKANIE Z WYCHOWAWCĄ W WYZNACZONYCH SALACH

2a

p. Beata Surma – Starosta

18b

9:00

2b

p. Izabela Skierska

5b

8:00

2c

p. Elżbieta Kałuża

20b

8:00

2d

p. Magdalena Sroczyńska

18b

8:00

2e

p. Hanna Olechnowicz

20b

9:00

3a

p. Magdalena Chodor

12b

8:00

3b

p. Beata Pierun

19b

9:00

3c

p. Anna Grodecka

12b

9:00

3d

p. Elżbieta Gawęda

19b

8:00

KLASY IV
spotkanie z nauczycielami w auli o godz. 8:00
NASTĘPNIE PRZEJŚCIE DO WYZNACZONUCH SAL I SPOTKANIE Z WYCHOWAWCĄ

klasa

Wychowawca

sala

GODZ.

4a

p. Joanna Stafiej

25 C

8.00

4b

p. Ewa Cierpiszewska

1C

8.00

4c

p. Monika Karaś

7 D

8.00

4d

p. Manuela Hryciuk – Chodubska

2 C

8.00

4e

p. Paweł Dzierba

4C

8.00

KLASY V - VIII
SPOTKANIE Z WYCHOWAWCĄ W WYZNACZONYCH SALACH

5a

p. Róża Mytkowska

6D

9.00

5b

p. Krystyna Karpiesiuk – Jakimowicz

16 C

8.00

5c

p. Katarzyna Wójcik

16C

9.00

5d

p. Magdalena Bukowicka

15 C

8.00

5e

p. Joanna Zonik

9 C

9.00

5f

p. Kamila Więckowska

23 C

9.00

5g

p. Anna Wróblewska

24 C

9.00

5h

p. Ksenia Olkowska

Konf.

9.00

5i

p. Klaudia Podolska

9 C

8.00

6a

p. Barbara Steć

16 D

9.00

6b

p. Aleksandra Sławińska

12 D

8.00

6c

p. Elżbieta Nowik

2 C

9.00

6d

p. Beata Rudnik

24 C

8.00

6e

p. Katarzyna Klimczak

18 C

9.00

6f

p. Ewa Trybuszkiewicz

2 D

8.00

6g

p. Aleksandra Zwiech

10 D

8.00

7a

p. Beata Bergiel

18 d

9.00

7b

p. Agnieszka Kusio

23 C

8.00

7c

p. Aneta Szmudzińska

3 C

8.00

7d

p. Małgorzata Abelite

19 C

9.00

7e

p. Maciej Majewski

9 D

9.00

7f

p. Mariola Zapor

17 D

9.00

8a

p. Aleksandra Droździk

15 C

9.00

8b

p. Ewa Wachowiak - Rajman

5 C

9.00

8c

p. Jowita Krajewska

12 D

9.00

8d

p. Joanna Rothe

17 C

9.00

8e

p. Anna Koszal

106 Hala

8.00