Spotkanie8.02.2018r. w zerówkach  gościliśmy lek. Med. Annę Wojciechowską – Szołomicką – laryngologa. Podczas spotkania dzieci wykazały się wiedzą, którą zdobyły na zajęciach oraz przybliżyły sobie jeszcze bardziej tematykę o zdrowiu. Pani doktor pokazała dzieciom podstawowy sprzęt medyczny do badania laryngologicznego, którym posługuje się w swojej pracy.

Dzieci dowiedziały się, że Strzykawka Żaneta Plastikowa służy do płukania przewodu słuchowego.  Sprawdzały czy maja zdrowe gardełka przy użyciu szpatułek. Dzieci były bardzo zaangażowane w zajęcia. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Na zakończenie spotkania Pani doktor obdarowała dzieci różnymi naklejkami dzielnego pacjenta oraz zmywalnym tatuażem.
Dziękujemy Pani doktor A. Wojciechowskiej – Szołomickiej za poświęcony nam czas i duże zaangażowanie.