spozywczeSzkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie informuje, że ogłoszenie wyboru oferenta na poniższe grupy towarowe w roku 2016 nastąpiło 31.08.2016 o godzinie 9:00. Podmioty, które zostały wybrane, zostały powiadomione telefonicznie lub mailem, w zależności od podanych przez oferentów dróg komunikacji. Zamawiający udzielił zamówienia wykonawcy, którego oferta była najkorzystniejsza cenowo.

            
Mączne produkty garmażeryjne - Przedsiębiorstwo Handlowe Margo –Icegastro Damian Lewandowski ul. Nadmorska 1 J/1B/4 ; 78-132 Grzybowo

Warzywa i owoce mrożone - Przedsiębiorstwo Handlowe Margo –Icegastro Damian Lewandowski ul. Nadmorska 1 J/1B/4 ; 78-132 Grzybowo

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 91 44 22 465 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.