rada rodzicowSzanowni Rodzice,
Uprzejmie informujemy, że w dniu  6 listopada 2017 r. w poniedziałek o godz. 17.00 w auli SP 35 odbędzie się zebranie Rady Rodziców. Zebranie będzie  miało charakter otwarty, stąd do udziału w nim  zapraszamy nie tylko trójki klasowe, ale wszystkich zainteresowanych Rodziców lub Opiekunów prawnych dzieci z naszej szkoły.


Celem zebrania jest:

  1. Zapoznanie się z sugestiami i opiniami trójek klasowych lub poszczególnych Rodziców/Opiekunów na temat działania Rady Rodziców w naszej szkole.  
  2. Uchwalenie nowego Regulaminu Rady Rodziców – porządkującego zasady gromadzenia i wydatkowania środków finansowych oraz zasady i tryb pracy Rady, zgodnie z wymogami nowego Prawa oświatowego. (Projekt Regulaminu zostanie przekazany Państwu w ciągu kilku najbliższych dni, tak aby każdy mógł zapoznać się z jego treścią i zgłosić swoje uwagi.)
  3. Przeprowadzenie uzupełniających wyborów do prezydium po rezygnacji p. Moniki Nadolnej i p. Piotra Kokosińskiego  wraz z rozdzieleniem zadań pomiędzy poszczególnych członków, którzy zdecydują się wesprzeć Radę swoją pracą społeczną wykonywaną na rzecz wszystkich dzieci i szkoły.  

Tomasz Majewski