Gazetka szkolna klas I-III “Szkoła na Topie”

Drodzy Koledzy i Koleżanki!

Przypominamy, że od września 2019 roku działa w naszej szkole koło dziennikarskie dla klas II – III „Mały reporter”. Celem pracy naszego koła jest tworzenie szkolnej gazetki internetowej.

Spotykamy się raz w tygodniu (wtorek) i pracujemy nad artykułami, które możecie znaleźć w kolejnych numerach naszego pisma. Pomaga nam nasza opiekunka – pani Magdalena Chodor. Skład naszej redakcji:

• Janek Cholewa, Natalia Grefling, Marcel Kapala, Julia Kopeć, Alicja Majewicz, Laura Matyjas, Zosia Mazurkiewicz, Helena Rozmarynowska, Ania Sowizdrzał, Laura Wawrzyniak, Marysia Więch i Antoni Wojtkiewicz.

W październiku do składu redakcji dołączyli:

• Lena Iwańska, Kornelia Jasińska, Alicja Kokosińska, Amelia Kubasiewicz i Natan Zimny

Redakcja „SZKOŁY NA TOPIE!” jest otwarta na Wasze propozycje. Jeżeli chcielibyście dołączyć do naszej ekipy to nic prostszego! Czekamy we wtorki w godzinach 15.30 – 17.00 (w sali komputerowej 4B).

Wiadomości Szkoły na Topie

4 lutego 2020

Koledzy i Koleżanki z klas I – III. Przed wami już piąty numer szkolnej gazetki internetowej „SZKOŁA NA TOPIE” !

1 grudnia 2019

Drodzy Koledzy i Koleżanki!

18 listopada 2019

Koledzy i Koleżanki z klas I – III. Przed wami już trzeci numer w tym roku, szkolnej gazetki internetowej „SZKOŁA NA TOPIE” !

27 października 2019

Koledzy i Koleżanki z klas I – III. Przed wami kolejny numer w tym roku, szkolnej gazetki internetowej „SZKOŁA NA TOPIE” !