Wzorowa łazienkaZachęcam wszystkich uczniów do udziału w programie społeczno - edukacyjnym "Wzorowa Łazienka". Organizowanym po raz trzeci przez markę Domestos. Zadanie polega na przedstawieniu przez uczniów graficznej interpretacji hasła "Wzorcowa Łazienka".

KOnkursy kuratoryjneInformujemy, że etapy szkole konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie odbędą się w październiku wg zamieszczonego niżej terminarza. Do piątku (23.09.) wychowawcy zbierają zapisy na kuratoryjny Konkurs Języka Niemieckiego.

Konkursy kuratoryjne w roku szkolnym 2015/2016Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych
Etap szkolny odbędzie się w czwartek, 1 października o godz. 15.25.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli języka polskiego, którzy udzielają  wszystkich związanych z konkursem informacji.

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych
Etap szkolny odbędzie się w piątek, 2 października o godz. 8.00.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli matematyki, którzy udzielają wszystkich związanych z konkursem informacji.

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych
Etap szkolny odbędzie się w piątek 25 września o godz. 13.45.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli języka angielskiego, którzy udzielają  wszystkich związanych z konkursem informacji.

Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami na temat konkursów zamieszczonymi na stronie Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty:    
http://www.kuratorium.szczecin.pl/index.php/konkursy-i-olimpiady/115-konkursy

Dnia 24 października 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Międzyszkolnym Konkursie „Potyczki matematyczno – ortograficzne”. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 48 w ramach MIESIĄCA MATEMATYKI. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Karolina Sawicka klasa IIId, Martyna Szymkowiak klasa IIIc i Jakub Sonnenberg z klasy IIIa. Do konkursu przystąpiły szkoły: PSP Bezrzecze, SP 12, SP 16, SP 35, SP 44, SP 48, SP 53, SP 54, SP 61, SP 8 Filia w Policach i SP Towarzystwa Salezjańskiego. Nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsce.Więcej informackji i zdjęcia na:

pe.szczecin.pl

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!