gAZETKA SZKOLLNADrodzy koledzy i koleżanki pragniemy Was poinformować, że od września 2014 roku działa w naszej szkole koło dziennikarskie dla klas II – III „Mały reporter”. Celem pracy naszego koła jest tworzenie szkolnej gazetki internetowej. 
Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki) i pracowaliśmy nad artykułami, które możecie znaleźć w pierwszym numerze naszego pisma. Pomagały nam nasze opiekunki – pani Magdalena Chodor i pani Izabela Bartman. Wspólnie z nimi wybraliśmy tytuł naszej gazetki „SZKOŁA NA TOPIE”, a także skład redakcji:
- redaktor naczelny – Zuzanna Szrajber 
- z-ca redaktora naczelnego – Martyna Kosik 
- z-ca redaktora naczelnego – Karolina Sawicka 
- fotograficy: Magdalena Dybicz, Weronika Gaj, Mateusz Kowhan, Jagoda Skierkowska
- redaktorzy korespondenci: Karolina Krzemińska, Katarzyna Pruffer, Zuzanna Skierska, Agata Snopek i Julia Zielińska.
 
 
Redakcja SZKOŁY NA TOPIE jest otwarta na Wasze propozycje. Jeżeli chcielibyście dołączyć do naszej ekipy to nic prostszego! Czekamy we wtorki i czwartki w godzinach 15.45 – 16.45 (w sali komputerowej lub w sali 1B). Jeżeli macie ochotę napisać jakiś artykuł to zapraszamy do współpracy. Napiszcie do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Oto, co możecie znaleźć w pierwszym numerze SZKOŁY NA TOPIE:
- ekskluzywny wywiad z panią dyrektor Iwoną Sobczyńską
- relacje naszych dziennikarzy ze szkolnych obchodów Dnia Chłopaka i Dnia Sportu
- sprawozdanie z wystawy w Muzeum Narodowym
- wywiady z pierwszoklasistami
- konkursy i krzyżówkę
Zapraszamy do pobrania pierwszego numeru SZKOŁY NA TOPIE i życzmy udanej lektury!
 
Redakcja szkolnej gazetki internetowej