W krainie bajki ibaśniDyrekcja oraz Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie serdecznie zapraszają uczniów klas II i III do wzięcia udziału w X Międzyszkolnym Konkursie „W krainie bajki i baśni”

W krainie bajki i baśniDyrekcja oraz Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie serdecznie zapraszają uczniów klas II i III do wzięcia udziału w IX Międzyszkolnym Konkursie „W krainie bajki i baśni”

 

CELEM konkursu jest:

  1. Rozbudzenie zainteresowania bajką i baśnią.
  2. Popularyzowanie polskiej literatury.
  3. Kształtowanie umiejętności dostrzegania charakteru dydaktycznego bajki i baśni.
  4. Konkretyzacja treści przeczytanych baśni - wykonanie prac plastycznych.
  5. Wpajanie zasad koleżeńskiej rywalizacji.

Uczniowie biorący udział w konkursie powinni wykazać się znajomością bajek i baśni oraz wykonać pracę plastyczną. Konkurs odbędzie się w dwóch etapach:

W krainie bajki i basniSzkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie zaprasza do udziału w VIII Międzyszkolnym Konkursie „W krainie bajki i baśni”. Uczniów klas II i III szkół podstawowych miasta Szczecina.

CELEM konkursu jest:
1.    Rozbudzenie zainteresowania bajką i baśnią.
2.    Kształtowanie umiejętności dostrzegania charakteru dydaktycznego bajki i baśni.
3.    Konkretyzacja treści przeczytanych baśni - wykonanie prac plastycznych.
4.    Wpajanie zasad koleżeńskiej rywalizacji.

W krainie bajki i baśniSzkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie zaprasza do udziału w VII Międzyszkolnym Konkursie „W krainie bajki i baśni”. Uczniów klas II i III szkół podstawowych miasta Szczecina.

W krainie bajki i baśniPoniżej przedstawiamy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu  "W krainie bajki i baśni"

 

 

W krainie bajki i baśniSzkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie zaprasza do udziału w V Międzyszkolnym Konkursie „W krainie bajki i baśni”. Uczniów klas II i III szkół podstawowych miasta Szczecina.