W grudniu 2021r. nasza szkoła włączyła się do charytatywnej akcji „ Paczuszka dla maluszka ”, której  organizatorem jest Fundacja Małych Stópek.

Celem akcji jest otoczenie opieką oraz wsparcie znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej dzieci w domach dziecka, domach samotnej matki, domach pomocy społecznej, w rodzinach zastępczych oraz hospicjach na terenie całej Polski.

Przedsięwzięcie to spotkało się z dużym zainteresowaniem naszej szkolnej społeczności. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i otwartym sercom udało się zebrać bardzo dużą ilość artykułów higienicznych i pielęgnacyjnych dla najmłodszych. Nie zabrakło również ubranek, odżywek oraz zabawek.

Zebrane dary w naszej szkole zostały przekazane do Domu Dziecka w Policach oraz do kilku rodzin zastępczych opiekujących się maluszkami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy okazując wielkie serce zaangażowali się i wsparli akcję!