Międzynarodowy Dzień Kropki – to wydarzenie  na stałe wpisało się w nasz szkolny kalendarz.

Kropki gościły wszędzie: na ubraniach uczniów, pracach plastycznych a nawet kartach pracy. Film edukacyjny o Vashti- dziewczynce, która dzięki swojej nauczycielce odkrywa swój talent do malowania- rozbudził w dzieciach chęć tworzenia. Uczniowie rysowali i prezentowali swoje talenty. Była gra na skrzypcach, pokazy taneczne i recytatorskie a nawet gimnastyczne. Niektórym nawet, za pomocą narzędzi TIK udało się ożywić swoje kropki. Do akcji włączyli się również starsi uczniowie. Na lekcjach wychowania fizycznego rozmawiali o swoich talentach, później prezentowali je na kropkowych plakatach. Dobry humor i kropkowe zabawy towarzyszyły nam przez cały dzień. Nie możemy doczekać się już kolejnego Dnia Kropki w naszej szkole.                                                                          

    Z kropkowymi pozdrowieniami
  Mini Samorząd Uczniowski