Informujemy iż w naszej szkole wraz z początkiem roku szkolnego 2023/2024 będzie funkcjonowała EKOPRACOWNIA

Ekopracownia powstała dzięki Narodowemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wraz z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz Gminie Miasto Szczecin, którzy prowadzili postępowanie w ramach pilotażowego programu „EKOPRACOWNIA” w ramach programu priorytetowego „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” na terenie województwa zachodniopomorskiego. Więcej informacji na temat programu można przeczytać na stronie programu – https://wfos.szczecin.pl/programy/ekopracownia-2022

Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w ramach złożonej oferty na stworzenie Ekopracowni, która wystartuje wraz z początkiem roku szkolnego 2023/2024. W ramach dofinansowania wyremontowana została jedna z sal lekcyjnych i wyposażona w następujący sprzęt:

  • nowe stoliki, krzesła i meble,
  • zestaw interaktywny,
  • tablica biała ścieralna,
  • komputer dla nauczyciela,
  • wizualizer,
  • mikroskopy,
  • wirtualne laboratoria przyrodnicze,
  • pakiet do badania azotanów w glebie

poniżej mogą Państwo obejrzeć zdjęcia z powstawania naszej EKOPRACOWNI