Tygryski i Zeberki od dłuższego czasu przygotowywały się do udziału w V Festiwalu Niepodległości dla Przedszkolaka.

Codziennie przygotowywały się do występu oraz fragmentami pod czujnym okiem wychowawczyń wykonywały plakaty do konkursu plastycznego „Piękno w naszej niepodległej Polsce”, do którego dołączyły także Kangurki.

Każda grupa chciała się jak najlepiej zaprezentować podczas Festiwalu Niepodległości.

Tygryski ubrane w góralskie stroje, na tle pięknego biało-czerwonego orła na plakacie, zaśpiewały i zatańczyły Trojaka. Natomiast Zeberki zaprezentowały „Piosenkę Małego Patrioty” i wykonały plakat o swoim rodzinnym mieście Szczecin. Grupa Zeberki otrzymała wyróżnienie za swój występ. Wszystkie grupy otrzymały wspaniałe nagrody.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z V Festiwalu Niepodległości dla Przedszkolaka: https://www.youtube.com/watch?v=7ukj0BbRPBk&ab_channel=Eko-Spol