28 lutego w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej odbył się finał konkursu ‘Be healthy’ dla klas 7. i 8. szkół podstawowych.

Trzynastu uczestników finału ze szkół podstawowych ze Szczecina wyłonionych w pierwszym, szkolnym, etapie konkursu, napisało test leksykalno-gramatyczny z języka angielskiego, a następnie uczniowie zaprezentowali doskonałe umiejętności językowe opowiadając o swoim zdrowym stylu życia. Z przyjemnością obejrzeliśmy prezentacje i posłuchaliśmy wypowiedzi młodzieży, która z ogromną świadomością podchodzi do własnego zdrowia.

Szczęśliwymi zwycięzcami konkursu ‘Be healthy’ zostali:
I miejsce Laura Kwaśniewska z SP 59
II miejsce Emilia Pożoga z SP 35
III miejsce ex aequo: Wiktoria Nadolna z SP 35 oraz Maja Kiszakiewicz z SP 48

Więcej o konkursie można przeczytać pod adresem: https://pe.szczecin.pl/chapter_201199.asp?soid=ceb48332621f4283b9b29b94ab9035d2