Od czwartku 17.09 umożliwiamy uczniom pozostawienie podręczników w szkole. Podręczniki mają znajdować się w podpisanych reklamówkach złożonych w miejscu wskazanym przez nauczyciela.

Tylko w przypadku przedmiotów egzaminacyjnych, gdy przygotowanie do lekcji wymagać będzie od ucznia wykorzystania podręczników w domu, na polecenie nauczyciela uczniowie je zabierają.

Wydawnictwa, z materiałów których korzystamy, udostępnili bądź w ciągu kilku dni udostępnią wersje elektroniczne podręczników:

  • Aby skorzystać z wersji elektronicznej podręcznika dla klasy I należy kliknąć na link: https://fliphtml5.com/bookcase/yhphm lub wejść na stronę didasko.com.pl wybrać z menu „szkoła podstawowa” i kliknąć na ikonę z podręcznikiem do klasy I
  • Aby skorzystać z wersji elektronicznej podręczników do języka angielskiego dla klas I, IV i VII należy wykorzystać unikatowy kod znajdujący się w ćwiczeniach ucznia.
  • Szkoła oczekuje na kody dostępu do podręczników wydawnictw Nowa Era, GWO i Macmillan dla pozostałych klas (ma go otrzymać w ciągu kilku najbliższych dni).

Dyrekcja szkoły