Pomóż naszej szkole wygrać 1000 książek do biblioteki oraz 45 czytników PocketBook z dostępem do 30 tys. e-booków w aplikacji Empik Go! 

Właśnie wystartowała piąta edycja konkursu „1000 powodów, by czytać”. Po raz kolejny szkoły podstawowe w całej Polsce będą miały szansę na wygranie… ciężarówki książek od Empiku! Zasady zabawy są bardzo proste.

Konkurs jest skierowany do szkół podstawowych w całej Polsce. Zwycięża 5 małych (do 120 uczniów) i 5 dużych szkół, które zdobędą największą liczbę głosów. Oprócz w sumie 10 tysięcy nowych książek, na laureatów czeka łącznie 45 czytników Pocketbook z dostępem do 30 tys. e-booków w aplikacji Empik Go. W zwycięskich szkołach powstaną również specjalne kąciki do czytania z wygodnymi meblami. W konkursie nie ma przegranych. W ramach akcji Empik rozda 10 000 kodów dla nauczycieli na 60-dniowy pełny abonament aplikacji z audiobookami i e-bookami Empik Go i 900 000 tys. kodów dla rodziców uczniów na 30-dniowy abonament na lektury szkolne. Uczestnicy mogą liczyć też na nagrody specjalne od Empik Foto.

Zapraszamy również do zapoznania się z poniższym filmem, przygotowanym przez Jakuba z 5a, w którym wytłumaczone jest jak znaleźć pracę naszej szkoły i zagłosować.

Znajdź w aplikacji mobilnej Empik naszą szkołę oznaczoną tą pracą i głosuj poprzez kliknięcie na tą grafikę.