Щецин та його мешканці максимально допомагають біженцям з України. Тут ми розмістимо пропозиції для українських дітей, які знайшли притулок у нашому місті від війни.

Szczecin i jego mieszkańcy w miarę swoich możliwości pomagają uchodźcom z Ukrainy. W tym miejscu będziemy zamieszczać oferty przeznaczone dla ukraińskich dzieci, które schroniły się przed wojną w naszym mieście.

Пані та Панове,
представник батутного парку Fun Jump Turzyn пропонує безкоштовний доступ до закладу для дітей, які постраждали від війни в Україні. Зацікавлених просимо запитувати заздалегідь зв’яжіться з закладом, щоб записатися на прийом.
Щоб обмежити зловживання, власник закладу просить людей, які хочуть скористатися атракціонами мати будь-який документ, що підтверджує статус біженця.
Парк відкритий о сім днів на тиждень.

Забронювати місце можна за телефоном
508 901 100

Szanowni Państwo,
przedstawiciel parku trampolin Fun Jump Turzyn oferuje bezpłatne udostępnienie obiektu dla dzieci dotkniętych wojną w Ukrainie. Zainteresowane osoby proszone są o wcześniejszy kontakt z obiektem w celu zarezerwowania terminu wizyty.
W celu ograniczenia nadużyć właściciel obiektu prosi, aby osoby chcące skorzystać z atrakcji posiadały jakikolwiek dokument potwierdzający uchodźctwo.
Park jest czynny przez siedem dni w tygodniu.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu
508 901 100