Szanowni Państwo,

19 czerwca 2020r. o godz. 12.00 zostaną wywieszone przy dyżurce szkoły listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Do 26.06.2020 do godziny 15.00 rodzice potwierdzają wolę przyjęcia dziecka ze statusem „zakwalifikowany” do szkoły.

Potwierdzenie woli można przesłać w formie mailowej na adres szkoły sp35@sp35.szczecin.pl. Natomiast dla osób, które nie będą mogły przysłać potwierdzenia woli w formie elektronicznej, będzie możliwość wypełnić dokument przy dyżurce i wrzucić do pojemnika umieszczonego przy wejściu głównym

Dnia 29.06.2020 r. o godz. 15.00 zostaną wywieszone  listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych.   

Iwona Sobczyńska
dyrektor szkoły


Po ogłoszeniu wyników kwalifikacji rodzice/opiekunowie dzieci zakwalifikowanych będą mogli złożyć potwierdzenie woli przyjęcia elektronicznie – dotyczy tylko wniosków. Poniżej zamieszamy instrukcję potwierdzenia woli.