Szanowni Państwo
Z prawdziwą przyjemnością informuję, iż Nasza Szkoła realizując zadanie „Lekki Plecak” finansowany przez Gminę Miasto Szczecin została wyposażona w podręczniki do wykorzystywania przez Państwa dzieci w trakcie nauki w szkole.

Dlatego też, uczniowie wszystkich klas I-VIII nie przynoszą podręczników do szkoły. Podręczniki, które otrzymali uczniowie podczas rozpoczęcia roku szkolnego, służą wyłącznie do samodzielnej nauki w domu i należy je zwrócić na koniec roku szkolnego. Uczniowie przynoszą do szkoły wyłącznie ćwiczenia i inne materiały w uzgodnieniu z nauczycielem prowadzącym zajęcia.

Jednocześnie proszę Państwa o sprawdzanie zawartości plecaków uczniowskich, aby znajdowały się w nim ćwiczenia i pomoce naukowe tylko na konkretny dzień.
W trosce o zdrowe kręgosłupy Państwa Pociech proszę, aby dzieci nie przynosiły do szkoły przedmiotów nie związanych z realizowanymi zajęciami.

Z poważaniem
Iwona Sobczyńska
dyrektor szkoły