W dniu 10.11.2021 r. upamiętnialiśmy w naszej szkole 103. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla uczniów sportowe zadania. Każda z klas wykonała – na czas – 103 powtórzenia trzech elementów sportowych: rzuty do kosza, odbicia piłki siatkowej oraz bieg wahadłowy. We  współzawodnictwie uczestniczyło 380 uczniów z 19 zespołów klasowych.  O godzinie 11.11 obecna w sali sportowej grupa uczniów odśpiewała (przy akompaniamencie gitary)  4 zwrotki hymnu narodowego.

Dziękujemy uczniom za  piękną postawę podczas śpiewania hymnu, wspaniałą współpracę  zespołową i  zaangażowanie podczas wykonywania zadań sportowych. Dzięki temu mogliśmy godnie upamiętnić tę ważną rocznicę.