W związku z Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek zaprosiłyśmy uczniów klas I – III do udziału w konkursie plastycznym

” ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI ”.
Jak zawsze mogłyśmy liczyć na pomysłowość i kreatywność najmłodszych. Jury miało niełatwe zadanie, aby wyłonić zwycięzców, gdyż dostarczono nam wiele ciekawych i barwnych prac. 
Laureaci konkursu oraz wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Czas karnawału jest świetną okazją do wyeksponowania prac dzieci.  Z przyjemnością prezentowałyśmy prace uczniów w formie wystawy prac konkursowych, która znajdowała się w holu szkoły.

Zapraszamy również do obejrzenia ich w naszej fotogalerii 🙂 Niejeden z naszych uczniów podczas balu karnawałowego wcielił się w ulubionego bohatera bajkowego. Pamiętajmy o tym, że każdy może zostać bohaterem – i to nie tylko bajkowym! 

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie!