Dzień św. Walentego obchodzony 14 lutego jest wydarzeniem lubianym i oczekiwanym nie tylko przez dorosłych, ale i przez dzieci, także przez podopiecznych naszej świetlicy.

Bo przecież w tym dniu można zrobić coś miłego dla bliskich osób, można napisać kilka szczerych słów, można wręczyć drobny prezent, można się uśmiechnąć, można kogoś wyróżnić i … poczuć się wyróżnionym.

 Wobec tego wszyscy uczniowie i wychowawcy intensywnie i radośnie przygotowywali się do obchodów Dnia Zakochanych  w świetlicy. Pani Anita  wraz z dziećmi wykonała  plakat informujący o atrakcjach, w których mogliśmy uczestniczyć w piątek 12 lutego w naszej sali.

Dzieciaki chętnie uczestniczyły  w wielu zabawach ruchowo- muzycznych i konkursach. Wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz wzięły udział w loterii walentynkowej. Do wygrania były serduszka, maskotka miś oraz pluszowe serca.  

Działała również poczta walentynkowa przygotowywana przez cały tydzień – dzieci  wykonywały pod opieką wychowawców kartki walentynkowe,  które w piątek  zostały wręczone uszczęśliwionym adresatom. Radości było mnóstwo, przecież każdy chce być zauważony, wyróżniony, obdarowany i przecież każdy chce kogoś uszczęśliwić, wywołać uśmiech.

To był naprawdę udany dzień!!!