W maju w oddziale zerowym odbyły się warsztaty pszczelarskie.

Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji dotyczących życia pszczół. Wielkim przeżyciem było oglądanie żywych pszczół i szukanie ich królowej. Wykonaliśmy świece z pszczelego wosku oraz każde dziecko zabrało słoiczek miodu do domu.