W październiku klasę 8G odwiedzili wspaniali goście – strażacy z PSP oraz dziennikarka Polsat News – Anna Nosalska. Wizyta odbyła się w ramach przygotowanego przez panią Annę Wróblewską projektu pt. “Spotkania z ciekawymi ludźmi”.

Podczas lekcji goście opowiedzieli o swoich zawodach. Pracownicy Straży Pożarnej wspomnieli o tym, kto może zostać strażakiem, jakie są ich obowiązki oraz o najtrudniejszych akcjach w swoim życiu. Klasa otrzymała również zaproszenie do jednostki.

Pani Anna Nosalska przedstawiła zalety pracy w mediach, ale wspomniała też o najtrudniejszych jej aspektach. Uczniowie mogli się dowiedzieć, co jest najważniejsze w pracy dziennikarza i jakie trzeba mieć predyspozycje do tego zawodu. Ponadto, chętni spróbowali swoich sił przed kamerą. Kto wie, może są wśród uczniów przyszli dziennikarze i strażacy.🙂