Miałyśmy przyjemność zaprosić uczniów ze szkół podstawowych do IV Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Liściaki-Cudaki”.

Dostarczono ciekawe i barwne prace. Jury miało niełatwe zadanie i starało się bardzo wnikliwie oraz rzetelnie ocenić prace biorąc pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania pracy i jej zgodność z tematyką. Ze względu na mniejszą ilość prac niż w latach poprzednich prace oceniono w trzech kategoriach wiekowych, z podziałem na klasy I, II i III – IV. Spośród nadesłanych prac Jurywybrało łącznie 9 prac zwycięskich oraz wyróżniło 3 prace. Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy. Osoby wyróżnione: drobne upominki i dyplomy.  Nagrody będą dostarczone osobiście przez jednego z wychowawców, bądź przesłane przesyłką pocztową nie później niż do 06.12.2019r. Zwycięskie prace można oglądać na tablicy wystawionej w holu naszej szkoły. Poniżej przedstawiamy listę osób nagrodzonych i wyróżnionych.

W kategorii klas I nagrody otrzymują:
I miejsce: Wojtek Duszkiewicz – SP 35, klasa Ib
II miejsce: Kornelia Daraszkiewicz – SP 21, klasa Ib
III miejsce: Ola Kołtunowska – SP 35, klasa Ib
Wyróżnienie: Jan Gołębiewski – SP 35, klasa IB

W kategorii klas II nagrody otrzymują:
I miejsce: Mikołaj Janta – Lipiński – SP 35, klasa IIb
II miejsce: Magdalena Bołzan – SP 63, klasa IIb
III miejsce: Ines Furede – SP 63, klasa IIb
Wyróżnienie: Anna Krzykała – SP 35, klasa II

W kategorii klas III- IV- nagrody otrzymują:
I miejsce: Natalia Kowalewska – SP 35, klasa IIIb
II miejsce : Milena Liana – SP 35, klasa IIIa
III miejsce: Natalia Grefling – SP 35, klasa IIIa
Wyróżnienie: Klaudia Nieckarz – SP 35, klasa IIIa

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM
Organizatorzy: wychowawcy w świetlicy szkolnej SP nr 35