Świetlica szkolna klas I zorganizowała konkurs plastyczny pt. “Kapelusz Pani Wiosny”.

Do udziału w konkursie zaproszeni zostali wszyscy uczniowie klas I-III naszej szkoły. Zadaniem uczniów było stworzenie kapelusza-symbolu wiosny w dowolnej formie, z możliwością wykorzystania różnych materiałów plastycznych. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców okazało się bardzo trudne.

WYNIKI KONKURSU
I miejsce:
Hanna Pielech kl. 1d
Kacper Sieradzki kl. 1a
II miejsce:
Julia Kocoń kl. 2 b
Sandra Majewska kl. 2 f
III miejsce:
Amelia Ruprecht kl. 2e
Wyróżnienia:
Mikołaj Budzyński kl. 1f
Filip Ziętek kl. 1d
Tomasz Dziarmaga kl. 1d
Viktoria Nazarenko kl. 1e
Karol Dudek kl. 1b

Wszystkim nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy konkursu: Anita Rudnicka, Joanna Jakubowska