Tradycją świetlicy oraz wszystkich klas I – III w naszej szkole były  coroczne bale karnawałowe.

Bale wspaniałe, tematyczne,  odbywające się w pięknej scenerii, pełne konkursów, muzyki, piosenek, świetnej zabawy. W tym roku jednak nie spotkaliśmy się w auli przemienionej w salę balową. Ale… przecież mogliśmy przygotować piękne maski karnawałowe – i zorganizować konkurs na najpiękniejszą maskę karnawałową. Pomysł wywołał zachwyt miłośników zajęć plastycznych i technicznych, którzy z entuzjazmem zaczęli planować i tworzyć swoje dzieła.

Konkurs na maskę  karnawałową trwał w naszej świetlicy na przełomie stycznia i lutego. Nasi artyści  pod opieką wychowawców wykonali piękne, pomysłowe i oryginalne  prace. Niektórzy zrealizowali nawet kilka projektów, w związku z tym jury miało twardy orzech do zgryzienia 😊.

Ostatecznie w wyniku głosowania przyznano następujące miejsca :

I miejsce –Nina Zielińska
II miejsce – ex aequo Emilia Ciesielska, Nikodem Patyk
III miejsce – ex aequo Zuzanna Lis, Elżbieta  Piotrowska, Julia Wąsowska
Wyróżnienia : Maja Buryta, Amelia Szynal, Filip Wysokiński, Jakub Zobel

Wszyscy nagrodzeni  i  wyróżnieni otrzymali upominki i gratulacje od wychowawców.