Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego na „Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową”.

Konkurs adresowany był do uczniów klas „1”. Celem konkursu było popularyzowanie polskich tradycji świątecznych oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu. Komisja konkursowa zwracała szczególną uwagę na samodzielność wykonania pracy, zgodność pracy z tematyką konkursu, oryginalność oraz walory artystyczne, m. in. kompozycję, kolorystykę i technikę wykonania kartek.

Spośród 36 prac jury oceniło i wyłoniło zwycięzców. Było to niełatwe zadanie, ponieważ poziom prac był bardzo wysoki. Wszystkie nagrodzone kartki zostały przekazane do Dziennego Domu Pomocy Społecznej na ul. Krasińskiego w Szczecinie.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce:
Adrianna Krześlak kl.1b
Hanna Woźniak kl.1f

II miejsce:
Hanna Pielech kl.1d
Ida Lipiec kl. 1b

III miejsce:
Pierun Agata kl. 1d
Droździk Maria kl.1f

Za wszystkie kartki dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy!