Na naszych ostatnich zajęciach z techniki dla klasy 5, uczniowie mieli okazję stworzyć własne gwiazdy z torebek śniadaniowych.

Na początku zajęć, każdy uczeń otrzymał szablony do wycięcia wzorów gwiazd. Uczniowie mogli wybrać spośród różnych wzorów, które mogli następnie wyciąć i złożyć, aby stworzyć swoje własne, unikalne gwiazdy.

Jednak niektórzy uczniowie poszli o krok dalej, tworząc swoje własne wzory bez korzystania z szablonów. To była wspaniała okazja dla uczniów, aby pokazać swoje umiejętności artystyczne.

Zajęcia techniki w klasie 5 to nie tylko nauka nowych umiejętności, ale także rozwijanie wyobraźni.
Warto dodać, że te piękne gwiazdy, które nasi uczniowie stworzyli, mogą posłużyć jako wspaniałe ozdoby bożonarodzeniowe. Wykonane z zaangażowaniem i kreatywnością, dodadzą unikalnego charakteru każdemu domowi podczas świąt. To wspaniały sposób na połączenie nauki z przygotowaniami do najbardziej magicznego okresu w roku!