Informujemy iż rozpoczęły się zapisy do świetlicy na rok szkolny 2026/2027

Zapisy  prowadzone są w oparciu o następujące zasady: 

  1. Rodzic/prawny opiekun zapisując dziecko do świetlicy powinien zapoznać się z regulaminem pracy świetlicy. Dokumenty dostępne są na stronie internetowej.
  2. Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy szkolnej jest złożenie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszenia dziecka do świetlicy.
  3. Kwestionariusz, można pobrać ze świetlicy szkolnej, sekretariatu lub ze strony szkoły  „Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy“ (poniżej).
  4. Poprawnie wypełnioną kartę (dokładne dane kontaktowa) należy złożyć:
  • obecne klasy I, II składają wypełniony dokument w świetlicy szkolnej,
  • rodzice przyszłorocznych klas I wypełniają formularz zapisu dziecka do świetlicy (poniżej) dostępny na stronie szkoły oraz składają kartę osobiście w sekretariacie.

TERMIN SKŁADANIA KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY 03.06.2026 – 19.06.2026

LISTA UCZNIÓW PRZYJĘTYCH DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2026/2027 ZOSTANIE OPUBLIKOWANA W HOLU GŁÓWNYM SZKOŁY DNIA  26.06.2026

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2026/2027
Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2026/2027 (plik edytowalny *docx)

Formularz zapisu dziecka przyszłorocznej klasy I