To już drugi raz jak młode zawodniczki Pogoni Szczecin Kobiet odwiedziły naszą szkołę i z wielkim zapałem przeprowadziły “Niecodzienną lekcję w-f”.
W tym roku dziewczyny zorganizowały zajęcia dla klasach drugich i trzecich. Ich entuzjazm udzielił się wszystkim uczniom. Ćwiczyli niestrudzenie i z niezwykłym zaangażowaniem. Kilka zabaw oraz mecz na koniec wycisnęły z naszych uczniów siódme poty. Na długo zapamiętamy te spotkania i z niecierpliwością czekamy na kolejne




















