Przedświąteczny czas każdemu kojarzy się z pieczeniem i dekorowaniem pierniczków.

Również w naszym przedszkolu nie mogło tego zabraknąć. W środę i czwartek – 20 i 21 grudnia dzieci z naszego przedszkola zebrały się, aby udekorować świąteczne pierniczki.  Na stołach pojawił się lukier, pisaki cukrowe, kolorowe, słodkie posypki, które pomogły w samodzielnym dekorowaniu pierników. Powstały piękne, wyjątkowe, niepowtarzalne i bardzo smaczne ciasteczka. Kiedy skończyliśmy dekorowanie, przyszedł w końcu czas na grupowe wigilie. Wspólne kolędowanie, składanie sobie życzeń i słodką ucztę, podczas której mogliśmy zjeść między innymi przygotowane wcześniej pierniczki. Czas upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wszystkie dzieci czuły zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT !