Jak co roku, w naszej szkole odbyły się Dni Zdrowego Odżywiania. Zaczęliśmy od przygotowania
pysznego, zdrowego śniadania w naszym kuchenkowie. Na przerwach uczniowie mogli spróbować i
przekonać się, że zdrowe posiłki mogą być nie tylko pożywne, ale również smaczne. Następnie chętni
uczniowie naszej szkoły, wraz z rodzicami przygotowali zdrowe przekąski. Ich ilość była imponująca, a
sposób przygotowania zachęcał do zjedzenia. Wielu uczniów przyniosło przepisy na swoje potrawy.
Odbyły się również konkursy poświęcone zasadom zdrowego stylu życia. Uczniowie chętnie
rozwiązywali zadania, zbierając za każde poprawne wykonanie pieczątkę. Wielu uczniów
przygotowało ciekawe place plastyczne, które udekorowały naszą szkołę. Odbyły się również
spotkania z Panią Emilią Deptalską z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie na
temat zasad zdrowego odżywiania i praw konsumenta. Najbardziej aktywne klasy podczas Dni
Zdrowego Odżywiania to klasa IV e i VII c. Gratulujemy.
Dni Zdrowego Odżywiania w SP35
