Jak co roku, w naszej szkole odbyły się Dni Zdrowego Odżywiania…


W związku z nadchodzącym nowym rokiem kalendarzowym, zamieszczamy kilka informacji stołówki szkolnej
Informujemy, iż odpłatność za obiady przyjmowana jest tylko i wyłącznie drogą elektroniczną w formie przelewów na konto szkoły (okienko kasowe jest nieczynne).
Informacje dotyczą tylko rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 35 korzystających ze stołówki szkolnej.
Informujemy, iż odpłatność za obiady przyjmowana jest tylko i wyłącznie drogą elektroniczną w formie przelewów na konto szkoły (okienko kasowe do wpłat gotówkowych jest nieczynne).
Informujemy, iż odpłatność za obiady przyjmowana jest tylko i wyłącznie drogą elektroniczną w formie przelewów na konto szkoły (okienko kasowe do wpłat gotówkowych jest nieczynne).