Kochane dzieci, drodzy rodzice

Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na moment kiedy znów będziemy mogli spotkać się w szkole. I…nareszcie, już w poniedziałek 18.01.2021 r. widzimy się na zajęciach w naszej szkole. Mamy nadzieję, że troszcząc się wzajemnie o siebie i przestrzegając zasad dotyczących bezpieczeństwa i higieny będziemy mogli jak dawniej uczyć się w szkole- ciesząc się, że możemy być razem.

Panie kucharki również czekają kiedy znów przybędziecie do stołówki szkolnej, by posilić się smacznym, szkolnym obiadem

Informacja dotycząca odpłatności za obiady:

W związku z zawieszeniem zajęć lekcyjnych dla klas 1-3 z dniem 9 listopada 2020, kwota nadpłaty za obiady za listopad 2020 zostaje przeniesiona do wykorzystania na poczet obiadów, które będą realizowane od 18.01.2021r.

W większości przypadków kwota nadpłaty, jaka pozostaje niewykorzystana za listopad 2020 tj. 75,00 zł (wpłacali Państwo 100zł za obiady za listopad 2020, z czego dzieci korzystały ze stołówki w pierwszym tygodniu listopada, tj. wykorzystując kwotę 25,00 zł).

Bardzo proszę o przekazanie wychowawcy Państwa dziecka informacji od kiedy dziecko będzie uczęszczać na obiady. Wówczas od wskazanego terminu będziemy potrącać nadpłatę jaka pozostaje do wykorzystania.

Wszelkie pytania dotyczące odpłatności za obiady prosimy kierować na adres: obiady@sp35.szczecin.pl