Rozpoczął się wyczekiwany czas wakacji. Gratulujemy Wam wytrwałości w pracy, którą włożyliście podczas roku szkolnego. Cieszymy się razem z Wami z osiągnięć i sukcesów, które są nagrodą za Wasz trud.

Życzymy by wakacje były dla Was czasem odpoczynku, regeneracji sił, okazją do budowania nowych wartościowych przyjaźni, odkrywania ciekawych miejsc oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Dla naszych kochanych milusińskich, którzy będą spędzali czas na półkoloniach organizowanych w szkole przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie również smacznych posiłków, które pozwolą zregenerować siły podczas aktywnej zabawy i w trakcie zwiedzania najbliższej okolicy. Zachęcamy do zapoznania się z jadłospisem, w którym przedstawiamy jakie pyszności przygotują dla Was Panie kucharki J

Ach… jak dobrze, że są wakacje!!!