Minął już ponad miesiąc czasu od kiedy nasi uczniowie powrócili do szkoły po wakacyjnej przerwie.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej wszyscy musieliśmy stawić czoła nowym wyzwaniom organizacyjnym by zadbać o zdrowie nasze i innych.

Przygotowując posiłki w stołówce szkolnej również dokładamy wszelkich starań by potrawy były dla dzieci atrakcyjne, pożywne, dobrze zbilansowane a jednocześnie  podawane zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego (zachowujemy odległości, nie podajemy waz na stołach, dbamy
o  dezynfekcję stołów, krzeseł).

Obecna sytuacja zmusiła nas do przeorganizowania pracy stołówki. Zdecydowaliśmy się na podawanie w większości obiadów jednodaniowych, które uzupełniane są dodatkowymi porcjami warzyw, owoców, surówek, sałatek, koktajli i innych własnoręcznie przygotowywanych posiłków.

Dzieci mają okazję spróbować kiszonek, pasztetów warzywnych, smoothies,  które serwują  dla małych smakoszy Panie kucharki.

Inspirujemy dzieci,  by   z rodzicami  wspólnie przygotowywały posiłki i miło spędzały czas ucząc się nowych umiejętności kulinarnych. Dajmy im możliwość degustowania i satysfakcji z własnoręcznie przygotowywanych dań.