W ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego powstał projekt, aby stare asfaltowe boisko, znajdujące się przy ul. Pszczelnej na terenie naszej szkoły zmienić na zadaszone boiska wielofunkcyjne.

Cały projekt nazwany został „Pszczelna 2020 – zadaszony kompleks boisk wielofunkcyjnych”

Organizatorzy akcji oraz Dyrekcja Szkoły serdecznie zachęcają do poparcia tego projektu i przyczynienia się do powstania nowych boisk. Aby to zrobić, trzeba oddać dwa głosy (tak, dwa głosy, w tym roku jest taka możliwość) na projekt nr 33 w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim.
„Pszczelna 2020 – zadaszony kompleks boisk wielofunkcyjnych” w kategorii Wnioski Ogólnomiejskie na stronie www.sbo.szczecin.eu głosować mogą także dzieci! Głosowanie rozpoczęło się w piątek 22 listopada o godzinie 12.00, a zakończy 6 grudnia dokładnie o 12.00.
Pszczelna zawsze będzie darmowa, Pszczelna zawsze będzie ogólnodostępna, Pszczelna zawsze będzie na Ciebie czekać.
Więcej informacji i kontakt na facebook.com/Pszczelna2020

W poniższym artykule z Kuriera Szczecińskiego, mogą się Państwo zapoznać z genezą całego projektu oraz uzyskać więcej informacji na temat całego projektu


Poniżej film promujący powstanie boisk przy naszej szkole.

Wszystkie informacje o całym projekcie, mogą Państwo znaleźć na facebookowym profilu organizatorów projektu pod adresem: facebook.com/pszczelna2020

Gorąco zachęcamy do poparcia tego projektu poprzez oddanie swoich głosów ( w tym roku każdy mieszkaniec Szczecina może oddać dwa głosy ) na projekt nr 33 w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim. „Pszczelna 2020 – zadaszony kompleks boisk wielofunkcyjnych” w kategorii Wnioski Ogólnomiejskie na stronie www.sbo.szczecin.eu